Škoda Karoq


ŠKODA KAROQ – SAMOCHÓD JAK STRZAŁA

ŠKODA KAROQ to zupełnie nowy, kompaktowy SUV z Czech. Jego nazwa wywodzi się z języka Alutiiq, rdzennego plemienia zamieszkującego wyspę na południowym wybrzeżu Alaski. KAROQ to połączenie ich określeń na samochód („KAA’RAQ”) i strzałę („RUQ”).

ŠKODA KAROQ – SPORTOWY SUV Z CHARAKTEREM

Urzekająca i dynamiczna sylwetka z licznymi elementami charakterystycznymi dla marki sprawiają, że ŠKODA KAROQ „mówi” w nowym języku projektowania ŠKODY. Na dowód swojej przynależności do czeskiej rodziny, KAROQ oferuje wyjątkową przestrzeń we wnętrzu i bagażniku, nowe systemy wspomagające kierowcę, reflektory główne w technologii Full LED oraz – po raz pierwszy w tej marce – cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień.

Spróbuj z nową Škoda Karoq

Odkryj przyjemność z prowadzenia samochodu wyposażonego w nowoczesne technologie, które są na wyciągnięcie Twojej dłoni. Kieruj autem inaczej przy wsparciu systemu infotainment z kolorowym ekranem dotykowym 8” oraz Bluetooth.

W nowej ŠKODZIE KAROQ zawsze będziesz czuć się bezpiecznie. Na drodze wspierają cię czujniki deszczu i zmierzchu. Bezpieczną nawigację zapewniają czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz Front Assist.

Oferty Specjalne