Škoda Kodiaq


Wyrazisty design

Wysoko umieszczone reflektory i masywna osłona chłodnicy wzbudzają zaufanie i nie pozostawiają wątpliwości – to nowa ŠKODA KODIAQ. Dynamiczne linie, ostre kształty i solidny wygląd wyróżnią nową SKODĘ na każdej drodze.
KODIAQ widziany z boku przykuwa uwagę swoim długim rozstawem osi. Krótkie zwisy, łagodnie nachylona linia dachu i linie boczne sprawiają wrażenie, że ten duży SUV jest cały czas w ruchu – nawet gdy stoi w miejscu.

Przestrzeń dla kierowcy i pasażera

Z przodu KODIAQ wzbudza poczucie bezpieczeństwa i solidności, a oprócz tego gwarantuje dużą ilość miejsca dla każdego. Na desce rozdzielczej znajdują się cztery duże pionowe wloty powietrza, duży ekran urządzenia infotainment i element dekoracyjny oddzielający górną i dolną część deski.

Zawsze połączona

Poznaj usługi ŠKODA Connect, na które składają się funkcjonalności Care Connect i Infotainment Online. Łączą one ŠKODĘ KODIAQ z urządzeniami zewnętrznymi i Internetem. Za ich pomocą zwiększysz bezpieczeństwo własne oraz pasażerów, ułatwisz i uprzyjemnisz swoją podróż.

SmartLink ułatwia połączenie telefonu z wbudowanym systemem multimedialnym samochodu poprzez MirrorLink™.

Komfort, który uzależnia

Komfort to znak rozpoznawczy modelu KODIAQ. Możesz go połączyć z bardziej sportową jazdą korzystając z możliwości, jakie da Ci adaptacyjne zawieszenie – w trybie Normal, Sport lub Comfort. Wybierz to, co lubisz najbardziej.
Każdy może podróżować w takiej temperaturze, w jakiej sobie zażyczy. Klimatyzację możesz ustawić osobno dla siebie, pasażera obok i osób siedzących z tyłu. To komfort, jakiego niewielu się spodziewa.

Oczekiwania bez granic

Zjechanie z asfaltowej drogi jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Dzięki dużemu prześwitowi, inteligentnemu napędowi 4×4, sztywnej konstrukcji i zestawowi elektronicznych asystentów, off-road to żywioł modelu KODIAQ.
KODIAQ z napędem 4×4 to gotowość na każde wyzwanie – na nieutwardzone drogi, błoto lub żwir. Napęd ze sprzęgłem 4×4 jest elektronicznie sterowany i reaguje na każdą zmianę warunków w przeciągu zaledwie kilku milisekund.

Oferty Specjalne