Škoda Fabia


Przyjemne miejsce
Wersja Joy wyposażona została w wyróżniającą się tapicerkę z czarnej tkaniny i szarej Alcantary. Fotele i zagłówki posiadają niebieskie szwy, a deska rozdzielcza elegancki dekor. Skórzana kierownica dobrze leży w dłoniach a dzięki obsłudze radia i telefonu masz wszystko pod kontrolą.

Atrakcyjna praktyczność
ŠKODA Fabia Joy i Fabia Combi Joy stawiają funkcjonalność na nowym poziomie. W codziennym użytkowaniu są zawsze praktyczne i przestronne, a przy tym eleganckie i dynamiczne. Ich nadwozia zachwycają doskonałymi proporcjami i solidnym wykończeniem.
Oprócz dużej ilości miejsca dla pasażerów (na nogi i nad głowami), Fabia oferuje bagażnik, który pozwoli całej rodzinie na więcej, niż dotychczas. Jego pojemość to 330 litrów w wersji hatchback i 530 litrów w wersji Combi.

Przemyślane rozwiązania
ŠKODA Fabia to samochód, który bez trudu spełni Twoje oczekiwania. Dzięki Przemyślanym rozwiązaniom wyjdzie Ci naprzeciw nawet podczas długiej podróży, oferując np. pojemne uchwyty na napoje, mieszczące nawet 1,5-litrowe butelki.

Przestrzeń
Nowa ŠKODA Fabia Combi zapewnia mnóstwo miejsca dla podróżujących i ich bagażu. Schowek przed pasażerem jest głębszy i szerszy niż u poprzednika, a osoby siedzące z przodu mają teraz więcej miejsca nad głowami. Pojemność bagażnika jest największa w swojej klasie. Nowa ŠKODA Fabia Combi zyskała na przestronności i nie straciła na zwinności – dzięki kompaktowym rozmiarom wciąż doskonale spisuje się w zatłoczonym mieście.

Z doświadczeniem od 1895
Modele Monte Carlo stanowią hołd dla tych osób, które poświęciły swoje życie na budowanie historii motoryzacji pod znakiem ŠKODY. Od rozpoczęcia produkcji w Mladá Boleslav w 1895 roku, firma wprowadziła na rynek wiele niezapomnianych maszyn i odniosła wiele zwycięstw w motorsporcie . Aby uczcić swoje osiągnięcia, ŠKODA zaprojektowała modele Monte Carlo – dynamiczne i stylowe samochody na co dzień.