Škoda Octavia


Samochód z klasą
ŠKODA Octavia zaznacza swoją pozycję w segmencie aut kompaktowych. Jej design zdradza, że jest to samochód pełen elegancji i sportowego charakteru. Czyste powierzchnie nadwozia i precyzyjne proporcje doskonale komponują się z ostrymi liniami, sprawiając, że ŠKODA Octavia wygląda bardzo charyzmatycznie. Jej wygląd potrafi uwieść każdego – nikt jej się nie oprze.

ŠKODA Octavia Combi łączy wysoką funkcjonalność z ponadczasową elegancją.
ŠKODA Octavia Combi łączy wysoką funkcjonalność z ponadczasową elegancją. Zdecydowany design i doskonałe proporcje dodają autu dynamiczności. Przód modelu jest identyczny i równie wyrazisty jak w limuzynie. Sylwetkę auta podkreślają ostro poprowadzone linie Tornado, które na wysokości słupka D przechodzą w łagodnie opadający dach. Całość jest niezwykle harmonijna, świeża i precyzyjna.
Z tyłu zachowano typowy dla marki układ świateł w kształcie litery C. Charakterystyczne trójkątne przetłoczenia na pokrywie bagażnika wzmacniają wyraz i charyzmę pojazdu.

ŠKODA Octavia RS imponuje swoim drapieżnym wyglądem i ponadczasowym stylem.
Z przodu dominuje nowy zderzak z wlotami powietrza, z siatką o strukturze plastra miodu. Tył samochodu zdobi czarny dyfuzor, wyraźnie podkreślone końcówki układu wydechowego i drapieżny spoiler. Całość uzupełniają masywne felgi aluminiowe, dostępne w czterech dedykowanych dla tego modelu wzorach

Octavia Combi RS ma sportowe zawieszenie.
Samochód posiada obniżone sportowe zawieszenie, a z tyłu zamontowano oś wielowahaczową, dzięki czemu uzyskano wyjątkową precyzję i pewność prowadzenia. Elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego (XDS) i system kontroli stabilności (ESC) zwiększają przyczepność i zapobiegają podsterowności.

Škoda Joy – radość z jazdy
Komfort, styl i przestronność dla pasażerów oraz ich bagażu – to główne zalety modeli Octavia Joy i Octavia Combi Joy. Pod tym względem ŠKODA jest bezkompromisowa. Pozwala żyć pełnią życia.
Wnętrze tego samochodu jest spełnieniem zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Nadaje się na wycieczki i sprawdza w biznesie. Jest obszerne i pozwala cieszyć się każdym kilometrem.