Škoda Yeti Tour


Design utrzymany w miejskim stylu
Fakt, że ten samochód został stworzony, by spełniać się w codziennym użytkowaniu jest widoczny na pierwszy rzut oka. Dojrzały wygląd, budzące szacunek w miejskiej dżungli kształty oraz eleganckie proporcje zostały ujęte w bardzo atrakcyjnych i wyrazistych kolorach nadwozia.

Styl bez granic
ŠKODA Yeti Monte Carlo to samochód z charakterem, który potrafi porwać każdego. Jest gotowa na różne przygody, niezależnie od warunków. Podczas przemierzania miasta przydadzą się jej kompaktowe rozmiary i obszerne wnętrze, a w terenie – niezawodny napęd 4×4. Gdziekolwiek pojedziesz, ŠKODA Yeti Monte Carlo będzie zachwycająca.

Yeti Joy – uwolnij emocje
Yeti to drugie imię przygody. Zarówno w mieście, jak i poza utwardzonymi drogami, ten samochód odkryje z Tobą nowe szlaki. Pokaże Ci, czym jest radość za kierownicą i pozwoli zostawić wszystkie obawy za sobą.
ŠKODA Yeti Joy i Yeti Outdoor Joy wyróżniają się nowoczesną technologią, przestronnym wnętrzem i gotowością na jazdę w każdych warunkach. To SUV-y na miarę Twoich potrzeb.

Chwile radości
Przyjemność z jazdy to nasz cel. W przypadku Yeti Joy i Yeti Outdoor Joy osiągnęliśmy go z nawiązką. Ten model to wyraz wszechstronności, komfortu i bezpieczeństwa. ŠKODA Yeti prezentuje jakość na najwyższym poziomie, o czym świadczy każdy jej detal.
Nie ważne gdzie będziesz. W mieście, na trasie, w lesie czy na zakupach – wszędzie będziesz mógł na niej polegać. Jej design, przestronność i długa lista rozwiązań Simply Clever przyciągną Cię za jej kierownicę. Baw się dobrze, my zajmiemy się resztą.

Off-roadowy design
Yeti Outdoor imponuje już na pierwszy rzut oka. Jego agresywne zderzaki i utrzymane w czarnej kolorystyce ochronne części nadwozia nie pozostawiają wątpliwości, że ten samochód jest stworzony do jazdy poza utwardzonymi drogami.