Autoryzowany serwis Škoda - umów wizytę

Aktualne promocje i oferta

Sprawdź aktualną ofertę oraz promocje działu serwisu Škoda Bohemia Motors. 

SkodaBohemiaMotors_Serwis_Wiosenny-przeglad_FB

Wiosenny przegląd

SkodaBohemiaMotors_Serwis_Pomiar-geometrii_FB

Pomiar geometrii

SkodaBohemiaMotors_Serwis_Klimatyzacja_FB

odgrzybianie klimatyzacji

Autoryzowany serwis marki Škoda

Autoryzowany serwis marki Škoda, jednej z najstarszych marek motoryzacyjnych na świecie, stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Celem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu usługi i satysfakcji. Przede wszystkim, chcemy żeby wszyscy korzystający z usług naszej stacji byli zadowoleni. Dlatego nasi doradcy dokładają wszelkich starań, żeby obsługa w naszym autoryzowanym serwisie miała wyjątkowy charakter.

Obsługę serwisową rozpoczynamy od oględzin samochodu, ponieważ jest to ważny aspekt w kwestii ustalenia szczegółów, zakresu naprawy, czasu realizacji oraz kosztów. W efekcie tych działań klient otrzymuje całkowicie przewidywalną usługę. Tak samo, jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, klient otrzymuje natychmiastową informację. Ważnym aspektem jest detaliczna wiedza o cenie i terminie odbioru.

Serwis mechaniczny

W ofercie naszego autoryzowanego serwisu marki Škoda znajdziecie kompletny zakres usług. Stawiamy przede wszystkim na pełen zakres usług w jednym miejscu. Dlatego oferujemy przeglądy okresowe, badania techniczne w stacji kontroli pojazdów, montaż akcesoriów, usługi door-2-door czy wynajem pojazdu zastępczego. 

Oferta autoryzowanego serwisu marki Škoda

Obok standardowej oferty autoryzowanego serwisu mechanicznego oferujemy szeroki zakres usług pielęgnacyjnych, montażu akcesoriów oraz codziennej obsługi pojazdu. Wyjątkową i charakterystyczną dla naszego serwisu jest usługa door-2-door umożliwiająca klientowi podstawienie pojazdu w umówione miejsce.

Autoryzowany serwis Škoda - przeglądy techniczne

PRZEGLĄDY TECHNICZNE

Autoryzowany serwis Škoda - wymiana oleju

WYMIANA OLEJU

Serwis akumulatorów

SERWIS AKUMULATORÓW

Mycie samochodu

MYCIE SAMOCHODU

Serwis klimatyzacji

SERWIS KLIMATYZACJI

Kontrola zbieżności

KONTROLA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Autoryzowany serwis Škoda - Oryginalne części

ORYGINALNE CZĘŚCI ŠKODY

Autoryzowany serwis Škoda - Montaż akcesoriów

MONTAŻ AKCESORIÓW

Autoryzowany serwis Škoda - Usługa door-2-door

USŁUGA DOOR-2-DOOR

Serwis ogumienia

SERWIS OGUMIENIA

Samochód zastępczy

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Serwis blacharsko-lakierniczy

Oferta autoryzowanej blacharni i lakierni marki Škoda

Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi. Ponieważ godnym uwagi jest fakt, że oprócz jakości stawiamy również na czas, skrócenie okresu naprawy do minimum jest naszym priorytetem. W przeciwieństwie do wielu serwisów, podczas naprawy oferujemy samochody zastępcze. Ostatecznie, zależy nam na tym żeby niedogodności związane z naprawą były jak najmniej odczuwalne. Ze względu na wygodę klientów, nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Oferujemy usługę kompleksowej likwidacji szkody. Zaczynamy od transportu samochodu do naszej stacji. Następnie, pomagamy w zgłoszeniu szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Później wydajemy samochód zastępczy na czas naprawy. Naturalnym jest, że na naprawy wykonane w naszym serwisie dajemy gwarancję. Oryginalne części użyte do naprawy samochodu są podstawą utrzymania jego wartości w razie ewentualnej przyszłej odsprzedaży. Podsumowując, staramy się, żeby proces likwidacji szkody był jak najmniej absorbujący dla Klienta.