Skip to content

Bohemia Asisstance.

Z myślą o naszych klientach uruchomiliśmy program Bohemia Asisstance. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego samochodu niż Autoryzowany Serwis Škoda Bohemia Motors. 

Darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy.

Oferujemy również usługę kompleksowej likwidacji szkód, obejmującą transport uszkodzonego samochodu do naszej stacji, zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, przygotowanie samochodu zastępczego oraz całokształt naprawy. 

Blacharnia i lakiernia Škoda Bohemia Motors

Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi. Ponieważ godnym uwagi jest fakt, że oprócz jakości stawiamy również na czas, skrócenie okresu naprawy do minimum jest naszym priorytetem. W przeciwieństwie do wielu serwisów, podczas naprawy oferujemy samochody zastępcze. Ostatecznie, zależy nam na tym żeby niedogodności związane z naprawą były jak najmniej odczuwalne. Ze względu na wygodę klientów, nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Oferujemy usługę kompleksowej likwidacji szkody. Zaczynamy od transportu samochodu do naszej stacji. Następnie, pomagamy w zgłoszeniu szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Później wydajemy samochód zastępczy na czas naprawy. Naturalnym jest, że na naprawy wykonane w naszym serwisie dajemy gwarancję. Oryginalne części użyte do naprawy samochodu są podstawą utrzymania jego wartości w razie ewentualnej przyszłej odsprzedaży. Podsumowując, staramy się, żeby proces likwidacji szkody był jak najmniej absorbujący dla Klienta.

Dokumenty do pobrania

Chcesz skorzystać z usług Serwisu Škoda Bohemia Motors? Pobierz dokumenty niezbędne do dopełnienia wszystkich formalności.

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy Škoda Bohemia Motors.