Skip to content

NOWY ENYAQ iV

Dostępny w Škoda Bohemia Motors.

Doładuj życie

ENYAQ iV

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_1

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

STYLOWY I PEWNY
SIEBIE SUV

SUV-y ŠKODA zdążyły nas przyzwyczaić do stylowego i pewnego siebie wyglądu. Zupełnie nowy ENYAQ iV kontynuuje tę tradycję – jego design jest znany, a jednocześnie innowacyjny i przyciągający uwagę. Jego dynamiczne proporcje ukrywają bogactwo przestrzeni wewnątrz.

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_3

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

NOWOCZESNY NAPĘD ELEKTRYCZNY

Dzięki CITIGOe iV udowodniliśmy, że wraz z pojawieniem się pojazdów elektrycznych ŠKODA ma wiele do powiedzenia. Całkowicie nowy model ENYAQ iV podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, ponieważ został zbudowany na modułowej platformie opracowanej specjalnie dla samochodów elektrycznych i oferuje jeszcze nowocześniejszą technologię, szybkie ładowanie oraz duży zasięg.

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_2

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

PRZESTRZEŃ WYSOKIEJ JAKOŚCI

W nowo zaprojektowanym wnętrzu jeszcze większy nacisk położono na przestronność kabiny, włącznie z dużym bagażnikiem typowym dla modeli ŠKODA. Wysokiej jakości wykonanie oraz liczne praktyczne schowki to już gwarancja komfortu, a przyjazne dla środowiska materiały to innowacja w motoryzacji.

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_4

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

INTELIGENTNY, INNOWACYJNY, INTUICYJNY

Oprócz nowego wnętrza, nowy model ENYAQ iV oferuje również całą gamę inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań, które są intuicyjne w obsłudze. To m.in. cyfrowy zestaw wskaźników w standardzie, szerokie możliwości z zakresu łączności i oświetlenie ambient.

Bądź online
nawet w podróży

System Infotainment nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferuje praktyczne funkcje, takie jak informacje o ruchu drogowym lub połączenie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.