Skip to content

NOWA ŠKODA
ENYAQ COUPÉ
W BOHEMIA MOTORS

– rozsiądź się wygodnie i poczuj moc elektrycznego SUV-a

Szukasz SUV-a, który zapewni Ci niesamowite wrażenia z jazdy? Daj się przekonać, że troska o bezpieczeństwo najbliższych i środowisko naturalne wcale nie musi oznaczać kompromisów. Wybierz Nową Škodę Enyaq Coupé dostępną w Bohemia Motors i na własnej skórze poczuj moc elektrycznego SUV-a. Czerp przyjemność z jazdy – w ciszy, którą słychać od pierwszych chwili.

Nowa Škoda Enyaq Coupé
– Twój elektryczny SUV na miarę XXI wieku

Nowa Škoda Enyaq Coupé to wyrafinowany elektryczny SUV, który łączy w sobie sportową stylistykę z funkcjonalnością. Robi wrażenie nie tylko wyglądem zewnętrznym i praktycznym wnętrzem, ale i osiągami. To jeden z najmocniejszych seryjnych samochodów w historii marki. Dasz się skusić?

Zatrzymuj się tylko wtedy, gdy tego chcesz, a nie gdy musisz 

– imponujący zasięg = mniej przerw podczas jazdy

Nowa elektryczna Škoda Enyaq Coupé może pochwalić się imponującym zasięgiem – w wersji RS na jednym pełnym ładowaniu przejedziesz nią do 522 km w cyklu mieszanym. Dodatkowo zastosowanie pompy ciepła zwiększa zasięg samochodu w miesiącach zimowych.

Powiedz „NIE” kompromisom! 

Dbaj o środowisko i poczuj moc drzemiącą pod maską

Nowa Škoda Enyaq Coupé zapewnia zerową emisję lokalną, a do 100 km/h rozpędza się w ciągu 6,5 s (w wersji RS, która jest wyposażona w 299 KM, a jej maksymalny moment obrotowy wynosi 460 Nm, co czyni ją najmocniejszym seryjnym autem Škody). Za najlepsze możliwości jezdne w terenie odpowiada napęd 4×4.

Docieraj bezpiecznie do celu – wybierz technologię, na którą możesz liczyć nawet w najtrudniejszych warunkach

Škoda Enyaq Coupé wesprze Cię podczas jazdy i zwiększy bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich nawet podczas najtrudniejszych warunków drogowych. To zasługa wykorzystania najwyższej klasy technologii, takich jak:

  • TURN ASSIST – asystent skrętu,
  • PARK ASSIST z funkcją trained parking,
  • oświetlenie LED MATRIX,
  • kamera 360° AREA VIEW.

Rozsiądź się wygodnie

– czerp przyjemność z jazdy dzięki nowatorskim rozwiązaniom

Wygodne sportowe fotele, adaptacyjne zawieszenie oraz sprytne schowki i kieszenie to tylko niektóre z nowatorskich rozwiązań, które gwarantują poczucie najwyższego komfortu podczas jazdy. Pamiętaj, tylko teraz Nowa Škoda Enyaq Coupé jest dostępna z większą liczbą elementów wyposażenia w standardzie! Z zewnątrz coupé, wewnątrz – wygodna limuzyna? Jak widać, to możliwe.

Daj się wyróżnić na drodze!

Postaw na elegancję z pazurem

W Škodzie Enyaq Coupé subtelne, gładkie linie nadwozia Coupé kontrastują ze sportowymi reflektorami, zderzakami i czarnymi detalami, które dodają eleganckiej sylwetce drapieżności. Całość idealnie dopełnia panoramiczny dach, który podkreśla śmiałość designu.

Wciąż masz wątpliwości? A może chcesz na własnej skórze poczuć możliwości tego elektrycznego SUV-a? Umów się na jazdę testową w Bohemia Motors i daj się przekonać, że to świetny wybór dla Ciebie i Twojej rodziny!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Doładuj życie

ENYAQ iV

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_1

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

STYLOWY I PEWNY
SIEBIE SUV

SUV-y ŠKODA zdążyły nas przyzwyczaić do stylowego i pewnego siebie wyglądu. Zupełnie nowy ENYAQ iV kontynuuje tę tradycję – jego design jest znany, a jednocześnie innowacyjny i przyciągający uwagę. Jego dynamiczne proporcje ukrywają bogactwo przestrzeni wewnątrz.

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_3

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

NOWOCZESNY NAPĘD ELEKTRYCZNY

Dzięki CITIGOe iV udowodniliśmy, że wraz z pojawieniem się pojazdów elektrycznych ŠKODA ma wiele do powiedzenia. Całkowicie nowy model ENYAQ iV podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, ponieważ został zbudowany na modułowej platformie opracowanej specjalnie dla samochodów elektrycznych i oferuje jeszcze nowocześniejszą technologię, szybkie ładowanie oraz duży zasięg.

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_2

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

PRZESTRZEŃ WYSOKIEJ JAKOŚCI

W nowo zaprojektowanym wnętrzu jeszcze większy nacisk położono na przestronność kabiny, włącznie z dużym bagażnikiem typowym dla modeli ŠKODA. Wysokiej jakości wykonanie oraz liczne praktyczne schowki to już gwarancja komfortu, a przyjazne dla środowiska materiały to innowacja w motoryzacji.

Skoda-BohemiaMotors_Enyaq_www_4

Powody, dla których wybierzesz ENYAQ iV

INTELIGENTNY, INNOWACYJNY, INTUICYJNY

Oprócz nowego wnętrza, nowy model ENYAQ iV oferuje również całą gamę inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań, które są intuicyjne w obsłudze. To m.in. cyfrowy zestaw wskaźników w standardzie, szerokie możliwości z zakresu łączności i oświetlenie ambient.

Bądź online
nawet w podróży

System Infotainment nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferuje praktyczne funkcje, takie jak informacje o ruchu drogowym lub połączenie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.