Akcja #zostańwdomu

Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. Dlatego w najbliższym czasie zmieniamy procedury kontaktu i obsługi. Teraz każdą sprawę możesz załatwić z nami online. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my zajmiemy się resztą.

Aktualności

Tutaj znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące marki Škoda. Od nowości produktowych, poprzez informacje o koncernie, premiery, nową technologię, kończąc na szpiegowskich zdjęciach modeli przedprodukcyjnych. Specjalnie dla Ciebie dokładamy wszelkich starań żeby publikowane przez nas informacje były przede wszystkim najświeższe. W związku z tym, zaglądaj tutaj jak najczęściej.

Skontaktuj się z nami

Odwiedź Bohemia Motors, jeden z największych autoryzowanych salonów i serwisów marki Škoda w Polsce. Obok samochodów nowych, posiadamy w ofercie pojazdy używane z gwarancją. Dodatkowo mamy serwis wyposażony w najnowocześniejsze maszyny zarówno do diagnostyki. W przeciwieństwie do wielu autoryzowanych salonów posiadamy własne centrum napraw blacharsko-lakierniczych.

Škoda Bohemia Motors

Autoryzowany dealer i serwis marki Skoda

Aleja Krakowska 5A
05-090 Falenty

Godziny pracy salonu:
pn.-pt.: 9:00-18:00 / sob.: 9:00-16:00

Godziny pracy serwisu i działu części:
pn.-pt.: 8:00-18:00, sob.: 9:00-16:00

Godziny pracy działu blacharskiego:
pn.-pt.: 8:00-16:00

Obserwuj nas

Na kanałach społecznościowych Škoda Bohemia Motors, autoryzowanego dealera i serwis marki Škoda, znajdziesz najświeższe informacje o nowościach, promocjach i wydarzeniach w naszym salonie. Dodatkowo, staramy się systematycznie publikować najnowsze zdjęcia prasowe.

Polub nasze profile. Przede wszystkim będziesz miał stały dostęp do najbardziej aktualnych informacji.