Skip to content

Jubileuszowa promocja Škody.

Skoda od 125 lat buduje przyszłość. Nasze modele od zawsze technologicznie wyprzedzają swoją epokę. Samochody, które stały się ikonami, sławni projektanci, kamienie milowe i dążenie do perfekcji – to jedne z wielu elementów bogatej historii. Bieg historii nadała produkcja rowerów, które z czasem przerodziły się w motocykle, aż po samochody. Standardowo patrzymy w przyszłość, ale 125 lat historii skłania nas do przyjrzenia się naszemu dziedzictwu. 

Skoda_125-lat_Logo-black

Poznaj korzyści.

Świętujmy razem ten jubileusz. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje. Skorzystaj z rabatu do 17 000 PLN. Sprawdź poniższą tabelę, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów.

ModelKorzyść
Fabia HBdo 5 500 PLN
Fabia Combido 5 500 PLN
Scalado 8 500 PLN
Kamiqdo 8 500 PLN
Octavia A7 Limodo 17 000 PLN
Octavia A7 Combido 17 000 PLN
Karoq do 15 500 PLN
Kodiaqdo 15 500 PLN
Superb Limodo 18 500 PLN
Skoda-BohemiaMotors-Octavia-wyprzedaż-125-lat
Skoda-BohemiaMotors-muzeum

Odwiedź nas zdalnie.

Skontaktuj się z naszym ekspertem żeby wirtualnie odwiedzić salon ŠKODA Bohemia Motors. Nawiąż połączenie wideo i poznaj aktualną ofertę naszego salonu. Od samochodów nowych, poprzez używane, aż po części i akcesoria. Zadbamy o to, żebyś większość spraw mógł załatwić bez wychodzenia z domu.

Skorzystaj z jednej z poniższych aplikacji klikając na właściwą ikonę i skontaktuj się z nami.

Kup samochód bez wychodzenia z domu.

Do Twojej dyspozycji jest cały czas nasze contact center. Zadzwoń lub poproś o telefon, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą jak najszybciej.

Dowiedz się więcej.

Zostaw swoje dane, a nasi doradcy handlowi przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę.

Skoda-BohemiaMotors-dziedzictwo-2