Skip to content

Nowa Fabia

Już w Škoda Bohemia Motors – przyjdź, przetestuj, zamów. Serdecznie zapraszamy.

Nowa FABIA jest pewna siebie, nowoczesna, dynamiczna…

STYLOWA I ELEGANCKA

Skoda-Fabia_2021_BohemiaMotors_ASkoda-Fabia_2021_BohemiaMotors_B
Skoda-Bohemia_Fabia-3

Nowa fabia

FASCYNUJĄCE
SPOJRZENIE

Nowa FABIA stanowi kolejny krok w ewolucji języka stylistycznego ŠKODY. Ma sportowy, a jednocześnie przyjazny charakter. Jest on zaprojektowany w taki sposób, że odkryjesz interesujące szczegóły bez względu na to, w którą stronę spojrzysz. Dzięki najlepszej w swojej klasie aerodynamice, FABIA osiąga najniższy współczynnik oporu powietrza (od 0,28).

Skoda-Bohemia_Fabia-4

Nowa Fabia

WYRAFINOWANE I PRZESTRONNE WNĘTRZE

Wnętrze jest dopracowane w najmniejszym szczególe i przestronne pod każdym względem. Komfort pasażerów z przodu i z tyłu jest doskonale uzupełniony przez szeroką gamę bezkonkurencyjnych rozwiązań Simply Clever. Nowa FABIA oferuje teraz zdecydowanie największy przedział bagażowy w swojej klasie (380 litrów).

Skoda-Bohemia-Fabia-5

Nowa Fabia

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Najnowocześniejsze udogodnienia i funkcje bezpieczeństwa zadbają o Ciebie na każdym kroku. Możesz liczyć na nowoczesną i bezpieczną stylistykę, nawet 9 poduszek powietrznych oraz systemy wspomagające jazdę i parkowanie. Dwustrefowa klimatyzacja, bogate opcje łączności, opcjonalny panoramiczny szyberdach i wiele innych elementów są dostępne dla Twojego komfortu.

Skoda-Bohemia-Fabia-7

Nowa fabia

BĄDŹ ONLINE
W PODRÓŻY

Zaawansowane funkcje łączności nowej FABII ułatwią Ci codzienne podróże i pomogą dotrzeć do celu na czas i w komfortowych warunkach.

IMPONUJĄCE
WNĘTRZE

Dostosuj wnętrze całkowicie nowej FABII do swoich potrzeb. Interesuje Cię miedziane wykończenie? Wnętrze zostało przemyślane do ostatniego szczegółu. Nowa FABIA oferuje dużo miejsca dla pasażerów z przodu i z tyłu, jak przystało na samochody marki ŠKODA.