Serwis mechaniczny

Serwis mechaniczny Škoda Bohemia Motors.

Krystian Donda

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

+48 22 489 90 00

donda_k@bohemiamotors.pl

Adam Warzycha

Doradca serwisowy

+48 22 489 90 00

warzycha_a@bohemiamotors.pl

Piotr Raczkowski

Doradca serwisowy

+48 22 489 90 00

raczkowski_p@bohemiamotors.pl

Arkadiusz Jaworski

Doradca serwisowy

+48 22 489 90 00

jaworski_a@bohemiamotors.pl

Marcin Molak

Doradca serwisowy

+48 22 489 90 00

molak_m@bohemiamotors.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy Škoda Bohemia Motors.

Beata Ziółek

Doradca serwisowy

+48 22 489 90 00

ziolek_b@bohemiamotors.pl

Piotr Kubara

Doradca serwisowy

+48 505 220 796

kubara_p@bohemiamotors.pl