Skip to content

Karta rabatowa Tylko w Bohemia Motors. Jestem zainteresowany Karta rabatowa.

Program 4SERVICE

Program 4Service został stworzony z myślą o samochodach starszych niż 4 lata. Dzięki niemu, po upływie tego czasu wciąż możesz serwisować swoją ŠKODĘ w Autoryzowanym Serwisie bez obaw o koszty i wybierać części z atrakcyjnymi rabatami, w zależności od wieku auta! Wychodzimy bowiem z założenia, że każda ŠKODA, niezależnie od wieku i liczby przejechanych kilometrów, zasługuje na profesjonalną obsługę serwisową. Korzystaj więc z tych przywilejów!

oryginalne_czesci_niezawodnosc.jpg

Wiek pojazdu

Powyżej 4 lat.

oryginalne_czesci_testy.jpg

Rabat na wybrane części oryginalne

Do 20%

oryginalne_czesci_identyczne_czesci.jpg

Rabat na wybrane usługi

Do 30%

Pakiety serwisowe

Zakres Pakietu:

  • Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów między między obsługowych (Long Life), wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu,
  • Olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.

Kompleksowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi kompleksowe, świadczone na najwyższym poziomie. Nabywając Pakiet Przeglądów Serwisowych „Used Cars” nie muszą się już Państwo troszczyć o planowanie wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania samochodu.

Wygoda

Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.

Pełna przewidywalność kosztów utrzymania samochodu

Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.

Płatność w ratach

Za Pakiet Przeglądów Serwisowych mogą Państwo zapłacić bez dodatkowych kosztów w miesięcznych ratach lub jednorazowo. Wybór należy do Państwa. Ilość rat jest równa okresowi na jaki podpisana jest umowa serwisowa. Miesięczne obciążenie jest praktycznie nieodczuwalne.

Gwarancja niezmienności ceny

Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania przez Państwa pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.

Wpływ na wartość samochodu

Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach sieci VGP, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

Karta lojalnościowa

Jesteśmy bliżej niż Ci się wydaje. Zostań naszym stałym klientem i dobierz kartę lojalnościową z atrakcyjnymi rabatami na usługi serwisowe oraz akcesoria i części zamienne.

Sprawdź nasze oferty

Poznaj i wybierz coś, na co nie musisz długo czekać – tutaj znajdziesz auta do natychmiastowego odbioru

Škoda Bohemia Motors

Autoryzowany serwis marki Škoda

Aleja Krakowska 5A
05-090 Falenty

Godziny pracy serwisu i działu części
pn.-pt.: 7:00-19:00, sob.: 9:00-15:00

Godziny pracy działu blacharskiego
pn.-pt.: 7:00-19:00