Vlog Škoda Bohemia Motors

Vlog Škoda Bohemia Motors to miejsce, w którym staramy się udzielać odpowiedzi na realne pytania naszych klientów. Począwszy od zakupu samochodów nowych, poprzez ofertę pojazdów używanych, kończąc na serwisowaniu. Wszystkie kwestie, których dotyczy nagrywany przez nas materiał wideo są rzeczywistymi pytaniami naszych klientów. Ponieważ odpowiadamy na nie praktycznie codziennie, na pewno jesteśmy w stanie zbudować bazę odpowiednich praktyk i argumentów. Ponieważ takie wątpliwości może mieć każdy klient naszego salonu, zdecydowaliśmy się zebrać tą wiedzę w tematyczne filmy.

Mamy nadzieję, że te materiały będą w stanie ułatwić wybór optymalnego pojazdu oraz formy jego zakupu. Dodatkowo dadzą wskazówki dotyczące jego serwisowania oraz późniejszej zamiany lub sprzedaży. Robimy to, ponieważ zależy nam na tym, żeby każda wizyta i transakcja w naszym salonie była wyjątkowa i niepowtarzalna. Kolejny powód to oczywiście właściwie podjęta decyzja.

Eksperci Vlogu Škoda Bohemia Motors

Autorami naszego vloga są wszyscy pracownicy Škoda Bohemia Motors. Dział Sprzedaży Samochodów Nowych, Sprzedaż Pojazdów Używanych, Dział Serwisu, Serwis Blacharsko-lakierniczy. Nasi eksperci dokładają wszelkich starań żeby udzielać kompleksowej i rzetelnej informacji. Pamiętaj, że zawsze kiedy pojawią się dodatkowe pytania do dyspozycji są nasi doradcy.

Jazda testowa Nową Skodą Superb

Nasz doradca handlowy Kamil przygotował dla Was relację z jazdy testowej Nową Škodą Superb. Zobaczcie co się zmieniło.

TUTAJ znajdziecie specyfikację samochodu, który prezentował Kamil.

Jazda testowa Kodiaq RS

Nasz doradca handlowy Kamil przygotował dla Was relację z jazdy testowej Škodą Kodiaq RS. Obejrzyjcie, bo warto.

TUTAJ znajdziecie specyfikację samochodu, który prezentował Kamil.

Kulisy przygotowań Bohemia Motors Vlog

Zobaczcie jak wygląda przygotowanie materiałów na naszego Vloga od kuchni.

Jak taniej kupić Škodę?

Na to pytanie odpowie Marcin Chróst – Kierownik Sprzedaży Flotowej w Škoda Bohemia Motors.

Mateusz Żuchowicz testuje Scalę

Relacja z pierwszych jazd Nową Škodą Scala w relacji AutoCentrum.pl

Nowa Skoda Scala

Kolejny odcinek poświęcony nowej Skodzie Scala. Nie zabraknie również informacji na temat nowości planowanych jeszcze na rok 2019.

Zakup samochodu używanego

Dlaczego warto kupować samochody używane w Bohemia Motors Skoda. Na to pytanie odpowiada Marcin Pawłowski, Dyrektor Sprzedaży.

Nowy cykl - Vlog Skoda Bohemia Motors

Pierwszy film z cyklu Bohemia Vlog. Będziemy regularnie starać się odpowiadać na pytania, które klienci zadają naszym pracownikom.