Skontaktujmy się w ten sposób

Odwiedź zdalnie salon Bohemia Motors.

Sprzedaż samochodów nowych

Dział sprzedaży samochodów nowych Bohemia Motors

Dariusz Wręga

Kierownik ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

wrega_d@bohemiamotors.pl

Tomasz Molik

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

molik_t@bohemiamotors.pl    

Bartosz Szuba

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

szuba_b@bohemiamotors.pl

Sprzedaż flotowa

Dział sprzedaży flotowej Bohemia Motors

Paweł Owczarek

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

owczarek_p@bohemiamotors.pl

Jakub Iwan

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

iwan_j@bohemiamotors.pl

Marcin Chróst

Kierownik sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

chrost_m@bohemiamotors.pl   

Mateusz Banach

Administrator sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

banach_m@bohemiamotors.pl

Michał Gajda

Asystent ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

gajda_m@bohemiamotors.pl