Skip to content

Skontaktujmy się w ten sposób

Odwiedź zdalnie salon Bohemia Motors.

Sprzedaż samochodów nowych

Dział sprzedaży samochodów nowych Bohemia Motors

Skoda-BohemiaMotors-T.Molik

Tomasz Molik

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

molik_t@bohemiamotors.pl    

Skoda-BohemiaMotors_B.Szuba

Bartosz Szuba

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

szuba_b@bohemiamotors.pl

Skoda-BohemiaMotors-D.Wręga

Dariusz Wręga

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

wrega_d@bohemiamotors.pl

Smyl_A

Arkadiusz Smyl

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

smyl_a@bohemiamotors.pl    

Sprzedaż flotowa

Dział sprzedaży flotowej Bohemia Motors

Skoda-Bohemia-Motors_Marcin_Chróst

Marcin Chróst

Dyrektor sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

chrost_m@bohemiamotors.pl   

Skoda-Bohemia-Motors_Michał-Gajda

Michał Gajda

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

gajda_m@bohemiamotors.pl

Skoda-BohemiaMotors-Monika-Musiala

Monika Musiała

Koordynator sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

musiala_m@bohemiamotors.pl

Skoda-BohemiaMotors-Marzena-Gajkowska

Marzena Gajkowska

Administrator sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

gajkowska_m@bohemiamotors.pl

Skoda-Bohemia-Motors_Mateusz-Banach

Mateusz Banach

Administrator sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

banach_m@bohemiamotors.pl