Skip to content

Skontaktujmy się w ten sposób

Odwiedź zdalnie salon Bohemia Motors.

Sprzedaż samochodów nowych

Dział sprzedaży samochodów nowych Bohemia Motors

Skoda-BohemiaMotors-A.Komorowski

Adam Komorowski

Kierownik Salonu Sprzedaży

+48 22 489 90 00

komorowski_a@bohemiamotors.pl

Skoda-BohemiaMotors-D.Wręga

Dariusz Wręga

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

wrega_d@bohemiamotors.pl

Skoda-BohemiaMotors-T.Molik

Tomasz Molik

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

molik_t@bohemiamotors.pl    

Skoda-BohemiaMotors_B.Szuba

Bartosz Szuba

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

szuba_b@bohemiamotors.pl

Skoda-BohemiaMotors-K.Kosowski

Kamil Kosowski

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 22 489 90 00

kosowski_k@bohemiamotors.pl

Sprzedaż flotowa

Dział sprzedaży flotowej Bohemia Motors

Skoda-Bohemia-Motors_Marcin_Chróst

Marcin Chróst

Dyrektor sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

chrost_m@bohemiamotors.pl   

Skoda-Bohemia-Motors_Jakub-Iwan

Jakub Iwan

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

iwan_j@bohemiamotors.pl

Skoda-Bohemia-Motors_Paweł-Owczarek

Paweł Owczarek

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

owczarek_p@bohemiamotors.pl

Skoda-Bohemia-Motors_Michał-Gajda

Michał Gajda

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

gajda_m@bohemiamotors.pl

Skoda-Bohemia-Motors_Mateusz-Banach

Mateusz Banach

Administrator sprzedaży flotowej

+48 22 489 90 00

banach_m@bohemiamotors.pl