fbpx

Sprzedaż samochodów nowych

Dział sprzedaży samochodów nowych Bohemia Motors

Dariusz Wręga

Kierownik ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 519 856 136

wrega_d@bohemiamotors.pl

Małgorzata Mazanek

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 506 393 221

mazanek_m@bohemiamotors.pl

Tomasz Molik

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 506 393 175

molik_t@bohemiamotors.pl    

Kamil Szot

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 504 829 433

szot_k@bohemiamotors.pl   

Jan Borowski

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

+48 507 218 828

borowski_j@bohemiamotors.pl

Sprzedaż flotowa

Dział sprzedaży flotowej Bohemia Motors

Marcin Chróst

Kierownik sprzedaży flotowej

+48 506 020 948

chrost_m@bohemiamotors.pl   

Dorota Pyzel

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 519 856 142

pyzel_d@bohemiamotors.pl  

Patryk Sadłowski

Doradca ds. sprzedaży flotowej

+48 573 375 494

sadlowski_p@bohemiamotors.pl

Jakub Iwan

Kierownik sprzedaży flotowej

+48 573 375 493

iwan_j@bohemiamotors.pl

Mateusz Banach

Administrator sprzedaży flotowej

+48 515 201 099

banach_m@bohemiamotors.pl