Twoje wakacje ze Škodą

Pogoda wreszcie zrobiła się wakacyjna. Coraz cieplej, więcej słońca i mniej deszczu. To niewątpliwie zachęca do wycieczek. Tych dłuższych i tych krótszych. Dlatego postanowiliśmy ogłosić wakacyjny konkurs Bohemia Motors. Pokażcie nam jak Škoda towarzyszy Wam podczas wakacji. Niezależnie od miejsca czy celu podróży. Podzielcie się Waszym zdjęciem ze Škoda.

Najlepsze zdjęcia umieścimy na naszych kontach Facebook i Instagram, a zwycięzcę uhonorujemy nagrodą – weekendową jazdą wybranym samochodem marki Škodą.

Wakacyjny konkurs Bohemia Motors
Wakacyjny konkurs Bohemia Motors
Wakacyjny konkurs Bohemia Motors

Co należy zrobić?

Zrób ciekawe i pomysłowe zdjęcie pod tytułem “Twoje wakacje ze Škodą”. Następnie skorzystaj z poniższego formularza żeby podzielić się z nami Twoją fotografią. 31 sierpnia 2019 r. rozstrzygniemy konkurs i nagrodzimy zwyciezców.

TUTAJ znajdziesz szczegółowy regulamin konkursu.

powered by Typeform

Co można wygrać?

Główną nagrodą w konkursie “Wakacje ze Škodą” jest weekendowe użyczenie wybranego samochodu marki Škoda. Oczywiście, zatankowanego do pełna. Zwycięzca będzie miał okazję przetestować wybrany model od piątkowego popołudnia do poniedziałkowego poranka.

Dodatkowo, wybrane prace zostaną wyróżnione zestawami akcesoriów marki Škoda. Także nie czekaj i jak najszybciej weź udział. wakacyjny konkurs Bohemia Motors na pewno jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że najbardziej liczymy na Twoją pomysłowość!